Banery reklamowe

Serwis Komputerowy, Grafika Komputerowa oraz Druk (dojazd: gm. Moszczenica, gm. Grabica, m. Piotrków Tryb.)

Każdy baner, który u nas zamówisz wykonany jest z materiałów najwyższej jakości, co widać już na pierwszy rzut oka. Taki baner prezentuje się niezwykle porządnie i efektownie. Każdy druk wykonywany jest na materiale, który w doskonałym stanie zdoła przetrwać przez długi, długi czas.

Banery jednostronne

Baner jednostronny wykonujemy w technologii druku solwentowego, co zapewnia dużą trwałość i intensywność kolorów, przy jednoczesnej precyzji wydruku. Banery jednostronne drukujemy na podłożach połysk lub mat 510 g lub na odblaskowym podłożu. Banery reklamowe dostępne są w dowolnym formacie.

Banery dwustronne

Baner dwustronny to jeden ze skuteczniejszych pomysłów na dotarcie do potencjalnych klientów i utrzymanie obecnych. Chcesz zakomunikować dwie informacje jednocześnie? Nic prostszego! Baner reklamowy – dwustronny jest wykonany z nieprześwitującego materiału przeznaczonego do obustronnego zadruku. Dzięki temu, możesz wykorzystać przednią i tylną część banera dla dwóch różnych projektów, a Twój przekaz reklamowy będzie prezentował się równie dobrze z obu stron.

Banery jednostronne odblaskowe

Jeśli szukasz nośnika reklamowego, który będzie reklamą firmy 24/7 – wybierz banery odblaskowe. Zadrukujemy je intensywnymi kolorami, które będą doskonałą reklamą firmy – tak za dnia, jak i w nocy. Baner odblaskowy jest wykonany z materiału odblaskowego, który prezentuje się dobrze w ciągu dnia, pozostając także widocznym po zmierzchu. Dzięki wykorzystaniu technologii druku solwentowego, banery odblaskowe wyróżniają się trwałością i intensywnością kolorów.

Zadaj pytanie on-line