Kalendarze

Serwis Komputerowy, Grafika Komputerowa oraz Druk (dojazd: gm. Moszczenica, gm. Grabica, m. Piotrków Tryb.)

Kalendarze firmowe doskonale się sprawdzą w roli prezentów świątecznych dla pracowników, klientów i kontrahentów. Kalendarz firmowy będzie służył Twoim klientom przez cały rok!

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielny to jedna z popularniejszych wersji kalendarzy reklamowych. Posiadając odpowiedni kalendarz ścienny, śledzenie istotnych dat, wydarzeń i spotkań będzie jeszcze prostsze. Sprawdź kalendarze trójdzielne, wyróżniające się czytelnym rozkładem treści. Tutaj na pierwszej planszy umieszczono widok aż 3 miesięcy – minionego, obecnego i przyszłego. Swój przekaz możesz umieścić na główce – tę zadrukujemy w pełnym kolorze. Główka kalendarza ściennego – tu możesz wybrać aż 3 wersje – kalendarz trójdzielny z główką płaską, kaszerowaną lub kaszerowaną + pianka. Każdą wersję zadrukujemy dokładnie tak, jak chcesz – tworząc całoroczną reklamę firmy.

Kalendarze spiralowane

Stwórz wyjątkowy kalendarz ścienny, uzupełniając go dedykowaną grafiką na każdy miesiąc. Kalendarz firmowy możesz zadrukować dowolną grafiką.

Kalendarze listwowane

Kalendarz ścienny listwowany przyciągnie wzrok i zatrzyma uwagę – zarówno klientów, jak i pracowników. Zaprojektuj kalendarz w ulubionym formacie. Kalendarze firmowe z listwą drukujemy na solidnym papierze kredowym – matowym lub błyszczącym Każdy z nich możesz uzupełnić listwą z zawieszką. Jeśli chcesz dodatkowo podkreślić kolory i zwiększyć ich trwałość – wybierz uszlachetnienie w postaci lakieru UV lub folii – połysk lub mat.

Planery

Lubisz działać według planu? Chcesz wygodnie rozpisywać najistotniejsze obowiązki, wydarzenia i akcje reklamowe? Drukuj firmowe planery ścienne.

Kalendarze piramidka

Kalendarze biurkowe piramidki przydadzą się w każdym biurze, gabinecie lub punkcie usługowym. Mają poręczny format i czytelne kalendarium, które ułatwi planowanie i zapisywanie obowiązków. Wybierz optymalny format i stwórz personalizowany kalendarz biurkowy, który będzie praktycznym dodatkiem i dekoracją każdego biurka. Kalendarz piramidka to doskonałe połączenie funkcji praktycznej, dekoracyjnej i reklamowej. Jeśli chcesz mieć nieco więcej miejsca na notatki – wydrukuj kalendarz z kalendarium klejonym lub umieszczonym na spirali. Wolisz karty kalendarza z układem tygodniowym czy miesięcznym? U nas wydrukujesz wszystko!

Kalendarzyki listkowe

Szukasz poręcznego kalendarza firmowego? Chcesz, aby Twój przekaz był zawsze na wyciągnięcie ręki? Sprawdź kalendarzyki listkowe. Można je schować w portfelu, notatniku lub wizytowniku. Kalendarz mieści się w dłoni i zapada w pamięć – stanowiąc całoroczną wizytówkę i reklamę firmy. Kalendarze listkowe są dostępne w uniwersalnym formacie 85 × 55 mm. Możesz go uzupełnić dowolnymi kolorami, grafiką, logo lub kodem QR, a całość podkreślić dedykowanym uszlachetnieniem.

Kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe to ulubione kalendarze firmowe pracowników, menedżerów czy przedsiębiorców i cieszą się cały czas niesłabnącą popularnością. Są eleganckie, prestiżowe i pozwalają wygodnie notować i planować każdy dzień. Kalendarz książkowy sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas targów i spotkań branżowych – stanowiąc rozchwytywany prezent i gadżet firmowy.

Zadaj pytanie on-line